خدمات ما

آروین تجارت وارد کننده و پخش کننده مواد غذایی خارجی

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. خدمات ما
loyalty

احترام

هر اتفاقی باید همراه با احترام اتفاق بیافتد. این فرمول نه تنها در روابط درون تیمی و سازمانی وجود دارد بلکه در رتبه‌ی بالاتر، احترام به مشتریان آروین تجارت برای ما یک اولویت همیشگی است. و تا آخر به آن پایبندیم.

brush

خلاقیت

قطعا رویاپردازی و فکر کردن به ایده‌های خلاقانه هر کدام از ما را سر ذوق می‌آورد. برای ساخت و پرداخت این ایده‌ها تا مرحله‌ی اجرا، همواره سعی می‌کنیم همدیگر را سر ذوق بیاوریم.

wifi

هوشمندی

راه‌حل‌های زیادی برای رسیدن به نتایج یکسان وجود دارد، اما هوشمندانه‌ترین راه‌حل در کنار دستیابی به نتایج اصلی، نتایج دیگری مثل صرف هزینه‌ی کمتر برای زمان و انرژی هم دارد.

hart_show_chart

رشد

شکی نداریم که درصد زیادی از موفقیت و رشد سازمان و تیم وابسته به رشد و توسعه‌ی فردی است. تلاش ما برای یاد دادن و یاد گرفتن و رشد کردن در کنار هم برای همین موضوع است.

search

شفافیت

قطعا دوستانی داریم که عینک می‌زنند، از آنها بپرسید که شیشه‌ی کثیف عینک چقدر می‌تواند آزاردهنده باشد و آنها را دچار خطا و اشتباه کند؟ هیچ چیز اندازه‌ی شفافیت در کار مهم نیست.

wb_incandescent

مسئولیت

زمانی که توانایی مسئولیت‌پذیری در وجود ما تکامل پیدا کند، باید در کنار هم شروع انجام کارهای بزرگ را جشن بگیریم. دنبال دلیل و توجیه گشتن برای انجام نشدن‌ کارها، مانع رشد ماست.

برای مشاوره رایگان و ارسال انتقادات و پیشنهادات با ما در ارتباط باشید.

info@arvinteam.ir

حسن خلیجی

علی اکبری دیلمی

فهرست