درباره ما

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. درباره ما
1390

افتتاح فروشگاه

فروشگاه مواد غذایی و بهداشتی آروین تجارت از همان ابتدا در بازار مرکزی بندر دیلم ( بازار کویتی ها ) فعالیت خود را آغاز کرده و با توجه به تنوع زیاد محصولات غذایی ، بهداشتی و خواربارهای خارجی افتتاح گردید.

شروع کار

آروین تجارت فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰ به صورت رسمی با واردات مستقیم محصولات غذایی اورجینال خارجی آغاز و شروع به پخش جزئی و عمده مواد غذایی خارجی در جنوب کشور نمود و  رفته رفته دامنه عرضه محصولات خود را کسترش داده و اکثر شهر های جنوبی و مرکزی کشور را تحت پوشش قرار داد

1391

یکسال بعد

آروین تجارت، بعد از یکسال اولین شعبه خود در بندر دیلم را در خیابان شریعتی افتتاح نمود و هر دو فروشگاه مرکزی و شعبه اول از یک انبار مشترک استفاده می کرد. در این سال فروش عمده چای و برنج نیز به سبد کالا فروشگاه افزوده شد و به صورت کلی و جزئی اقدام به عرضه این محصولات نمود.

1392

ارزشهایی که به آن باور داریم

احترام

هر اتفاقی باید همراه با احترام اتفاق بیافتد. این فرمول نه تنها در روابط درون تیمی و سازمانی وجود دارد بلکه در رتبه‌ی بالاتر، احترام به مشتریان آروین تجارت برای ما یک اولویت همیشگی است. و تا آخر به آن پایبندیم.

loyalty
1393

ارزشهایی که به آن باور داریم

رشد

شکی نداریم که درصد زیادی از موفقیت و رشد سازمان و تیم وابسته به رشد و توسعه‌ی فردی است. تلاش ما برای یاد دادن و یاد گرفتن و رشد کردن در کنار هم برای همین موضوع است.

ارزشهایی که به آن باور داریم

خلاقیت

قطعا رویاپردازی و فکر کردن به ایده‌های خلاقانه هر کدام از ما را سر ذوق می‌آورد. برای ساخت و پرداخت این ایده‌ها تا مرحله‌ی اجرا، همواره سعی می‌کنیم همدیگر را سر ذوق بیاوریم.

1394
search

شفافیت

قطعا دوستانی داریم که عینک می‌زنند، از آنها بپرسید که شیشه‌ی کثیف عینک چقدر می‌تواند آزاردهنده باشد و آنها را دچار خطا و اشتباه کند؟ هیچ چیز اندازه‌ی شفافیت در کار مهم نیست.

wifi

هوشمندی

راه‌حل‌های زیادی برای رسیدن به نتایج یکسان وجود دارد، اما هوشمندانه‌ترین راه‌حل در کنار دستیابی به نتایج اصلی، نتایج دیگری مثل صرف هزینه‌ی کمتر برای زمان و انرژی هم دارد.

wb_incandescent

مسئولیت

زمانی که توانایی مسئولیت‌پذیری در وجود ما تکامل پیدا کند، باید در کنار هم شروع انجام کارهای بزرگ را جشن بگیریم. دنبال دلیل و توجیه گشتن برای انجام نشدن‌ کارها، مانع رشد ماست.

1395

تفاوت ما با دیگر پخش کننده ها

فرآیند خرید از آنچه که فکر می‌کنید دلچسب‌تر، سریع‌تر و آسان‌تر است. تاکنون فکر کرده‌اید که از پشت مانیتور و یا صفحه گوشی‌هایتان ویترین فروشگاهی بزرگ و رنگارنگ را به تماشا بنشینید، قیمت‌ها را مقایسه کنید، از تخفیف‌ها آگاه شده، نیازهایتان را بسنجید و با  کمترین هزینه اضافه خرید کنید؟ با فروشگاه آنلاین آروین تجارت این تجربه‌ی جدید و شگفت انگیز را آغاز کنید.

موارد  بسیاری امروزه به دغدغه‌های اساسی ما تبدیل شده  ‌است، از میان آنها می‌توان به این نکته مهم اشاره کرد که با توجه به سرعت گرفتن زندگی‌ها و افزایش مشغله و مشکلاتی چون ترافیک، آلودگی هوا و لزوم صرفه‌جویی در انرژی، چگونه می‌توان بهترین راه خرید را انتخاب کرد؟ هایپرمارکت‌ها به دلیل اینکه مجموع آن چیزی که هر فرد در یک سبد خرید خانوار نیاز دارد را در خود جای داده‌اند و از لحاظ صرف زمان و هزینه معقول ترند، یکی از همین گزینه‌هاست؛ اما این انتها و غایت آنچه انسان می‌طلبد نیست. با توجه به پیشرفت‌های اخیر و در دسترس بودن اینترنت، خرید تمام اقلامی که می‌خواهید نظیر: کالاهای اساسی، خوراکی ها و شیرینی ها، اقلام بهداشتی، شامپوها و صابون ها ، انواع سس های فلفل، تنقلات و …. تنها با چند کلیک ممکن شده است.

سرعت، سهولت و لذت در خرید را  با فروشگاه آنلاین آروین تجارت تجربه خواهید کرد. اتفاقی نو و دوست داشتنی که با خرید آنلاین و تحویل کالا در محل هر زمانی که بخواهید آغاز و ممکن شده‌ست، بی شک شایسته و در شأن شماست.

با سپاس فراوان

آروین تجارت برنا چیست ؟

آروین تجارت یک فروشگاه اینترنتی یا به تعبیر درست‌تر یک سوپرمارکت مواد غذایی خارجی آنلاین است. تغییر سبک زندگی، ما را از بقالی‌ها و سوپرمارکت‌ها و فروشگاه‌های فیزیکی به سمت فروشگاه‌های آنلاین کشانده است؛ پس ما اینجا هستیم تا تجربه‌ی جدید و لذت‌بخشی برای امروز و فردا باشیم.

داستان ما

ما هم مثل شما داستانی داریم. داستان ما و شما نقاط مشترک کم ندارد. خرید می‌کنیم، از شرایط اقتصادی و قیمت‌ها گله‌مندیم، در ترافیک می‌مانیم، هنگام خرید دنبال جای پارک می‌گردیم و… اما از سال ۱۳۹۸ به پشتوانه واردات مستقیم کالا، تصمیم گرفتیم فروشگاه اینترنتی آروین تجارت را ایجاد کنیم. این شروع داستان ما برای داشتن یک زندگی بهتر است که دوست داریم این داستان را با شما هم سهیم باشیم.

برندهای موجود

فهرست